Hírek
kommunikacio
Példaértékű összefogás és fantasztikus kezdeményezés!
Diákok újították fel a mentőállomást.

Külön elismerés illeti a Kós iskola diákjait és oktatóit, akik immár évek óta aktív részesei az érdi mentőállomás megújulásának. 
Az, hogy a fiatalok valódi közösségi cél érdekében használhatják tudásukat és szakmai tapasztalatot is szerezhetnek közben, rendkívül értékes. 

Nagy tisztelet jár minden támogatónak, szakembernek és önkéntesnek is, akik hozzájárulnak ahhoz, hogy a mentőszolgálat munkatársai méltóbb, szebb környezetben végezhessék áldozatos munkájukat. 

Ez az együttműködés valóban megmutatja, mire képes egy összetartó közösség!
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Szakmai konferencia Érden
Érden rendeztük a Génjeinkbe kódolt szakma pályázatunk szakmai konferenciáját.
kommunikacio

Középiskolásként az egyetemi élvonalban: különdíjat nyert Szabó Levente
Rangos szakmai elismerésben részesült a dabasi Szabó Levente, a 11.A osztály informatikai rendszer- és alkalmazás-üzemeltető technikus szakos tanulója.
kommunikacio

Szakmai találkozó Szerbiában
Május 19–22. között a soron következő szakmai találkozónknak a Szerbiában működő Bosa Milicevic Közgazdasági Középiskola Szabadka adott otthont.
kommunikacio


