Hírek
kommunikacio
Tőzsdei kirándulás
A dabasiak a BÉT Befektetői Klubját látogatták meg.

A dabasi iskola diákjai a Budapesti Értéktőzsdén jártak a BÉT Befektetői Klub programján, ahol a résztvevők a tőkepiacokat alakító legfontosabb trendekről, befektetési lehetőségekről és gazdasági kilátásokról beszéltek szakértői szemmel.
A program a Részvényfutam díjátadójával indult, amelyen átadták a legjobb diákjainak és legaktívabb tanárainak járó jutalmakat, köztük az iskola tanára is díjazásban részesült.
Majd előadást tartott többek között Róth Benjamin az OTP Alapkezelőtől, valamint Török Zoltán a Raiffeisen Banktól. A hazai részvénypiacról szóló panelbeszélgetésen a Concorde Értékpapír Zrt., a K&H Értékpapír és az Erste Befektetési Zrt. szakértői osztották meg várakozásaikat. A program második felében szó esett a BÉT‑en elérhető ETF‑ekről és az autópiaci kilátásokról is, a napot pedig Oszkó Péter (O3 Partners) előadása zárta, amely nagy lelkesedést váltott ki a diákokból.
A klub Róth Benjamin (OTP Alapkezelő) előadásával folytatódott, aki az olaj-, réz- és aranypiac aktuálitásait mutatta be a részvevőknek. Ezt követően Török Zoltán (Raiffeisen Bank) osztotta meg a makrogazdasági környezetre vonatkozó várakozásait, kitérve a globális és hazai gazdasági folyamatok legfontosabb mozgatórugóira.
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Elismerések a tanév végén
"Tanulmányi versenyekért” díjakat vehettek át a SZISZKI diákjai és pedagógusai.
kommunikacio

Szakmai konferencia Érden
Érden rendeztük a Génjeinkbe kódolt szakma pályázatunk szakmai konferenciáját.
kommunikacio

Középiskolásként az egyetemi élvonalban: különdíjat nyert Szabó Levente
Rangos szakmai elismerésben részesült a dabasi Szabó Levente, a 11.A osztály informatikai rendszer- és alkalmazás-üzemeltető technikus szakos tanulója.
kommunikacio


